Новини про м'ясо

Зменшиться кількість перевірок для фермерів в Данії

Данія має намір змінити правила інспекції для невеликих виробників харчових продуктів. Представники уряду вважають, що зараз існує занадто багато перевірок малого аграрного та продовольчого бізнесу.

Невеликий харчовий бізнес, який утримує курей, овець, виробляє корми, вирощує фрукти або утримує невеликий магазин чи кафе, сьогодні змушений проходити багато інспекційних відвідувань, вважають у Міністерстві сільського господарства та продовольства Данії, оскільки перевірки здійснюються різними інспекторами, кожен спеціалізується на певній галузі. Очікується, що у 2020 році ситуація зміниться.

“Ми не будемо йти на компроміси ні щодо продовольчої безпеки, ні щодо добробуту тварин. Але слід полегшити навантаження на бізнес. Таким чином ми відкриємо шлях для цікавих місцевих ідей та інновацій”, – заявив міністр сільського господарства Данії Могенс Дженсен.

Крім того, новий законодавчий пакет передбачає, що Національна рада з питань харчування кілька разів на рік проводитиме інформаційні зустрічі для нових харчових та аграрних підприємств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button