Новини про м'ясо

Зменшується споживання червоного м’яса в ЄС

У 2019 році на внутрішніх ринках великих країн ЄС (Німеччини, Франції, Італії та Іспанії) помітно скоротився попит на червоне м’ясо. Про це свідчать дані, зібрані аналітиками Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

“У Франції закупівлі м’яса домогосподарств скоротилися на 2% за січень-жовтень порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зафіксовані зниження за всіма позиціями. Середні ціни були на 2% вищими, тому загалом обсяги ринку залишилася стабільними. Однак, що стосується необробленого червоного м’яса, то падіння обсягів продажів випередило скромне зростання цін”, – прокоментувала старший аналітик AHDB Бетан Вілкінс.

Зниження споживання червоного м’яса на 1% зафіксовано також в Італії та Іспанії.

Найбільший спад спостерігався на німецькому ринку, де продажі червоного м’яса знизились на 4% від рівня, зафіксованого за перші 10 місяців 2018 року, при цьому продажі свинячого м’яса знизилися майже на 8% через зростання цін.

Яловичина була єдиним м’ясом, продажі якої у ФРН показали незначну тенденцію до зростання. Згідно з німецькими звітами, кількість споживачів, які вважають за краще їсти менше м’яса, збільшується.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button