Новини про м'ясо

Збільшується поголів’я свиней у Китаї

У січні виробництво свинини в Китаї стабільно відновлювалося, оскільки попит на ринку та політичні стимули заохочували виробників свиней до відновлення галузі, заявили в Міністерстві сільського господарства та сільських справ КНР.

Поголів’я селекційних свиноматок в країні в січні зросло на 1,2%, таким чином воно збільшується вже протягом чотирьох місяців, заявив представник міністерства Ян Чженхай.

Дані, опубліковані владою, показали, що поголів’я свиней забійних кондицій в січні зросло на 17,9%. Зазначається, що господарства, з поголів’ям понад 500 свиней, були основними постачальниками свинини, що виробляють понад половину свиней для забою в країні.

Для того, щоб допомогти господарствам, які мають труднощі з залученням позик та отриманням кормів для свиней на тлі нового коронавірусу (COVID-19), буде впроваджена відповідна політика та створені механізми для координації роботи між відомствами та на місцевих рівнях, сказав пан Ян.

Наступним кроком Міністерства сільського господарства буде посилення політики підтримки виробників та розширення охоплення пілотних іпотечних кредитів та застав, а також субсидій для подальшого відновлення виробництва свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button