Новини про м'ясо

Замінники м’яса з комах виробляють в Нідерландах

Учені передбачають, що за кілька десятків років через зміни клімату та перенаселення планети проблема голоду стане досить серйозною у багатьох регіонах світу. Щоб уникнути цього, людству доведеться удосконалювати продовольчі системи та шукати нові джерела білків, вуглеводів та жирів. Одним із корисних замінників м’яса можуть стати комахи. Для деяких азійських країн це традиційна їжа, та навіть в Європі та США з’являються компанії, що виготовляють продукти з комах.

Нідерландська компанія Protifarm презентувала першу лінійку харчових додатків, виготовлених з комах. Порошок AdalbaPro може застосовуватися для виготовлення псевдом’яса, хлібців, солодощів та інших продуктів. Виготовляють його з жуків diaperinus Alphitobius, яких Protifarm вирощує на спеціальній фермі.

“Комахи завжди будуть нішею, і матимуть вартість трохи вищу аніж інші джерела білка. Але сьогодні наша мета – в першу чергу, зробити подібні інгредієнти більш доступними на ринку”, – цитує генерального директора Protifarm Тома Мормана, видання Agri-gator.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button