Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину зросли на 3%

Хоча на початку березня ціни на свиней забійних кондицій в Україні були стабільними і середні котирування складали 44,8 грн за кілограм, з середини місяця живець почав дорожчати. Цього тижня ціни на свинину живою вагою коливались від 45 до 47 грн за кілограм, а середні котирування досягли рівня 46,14 грн за кілограм, це на 3% більше, ніж минулого тижня, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ). Вважається, що пожвавленню на ринку сприяло введення карантину.

“Ключовим фактором, що вплинув на ціни наразі є двотижневі карантинні заходи. Зокрема, представники м’ясопереробної галузі відзначили значний сплеск споживчої активності на початку тижня. Активізацію попиту на м’ясо свиней пояснюють і переорієнтацією на роздрібні мережі постійних покупців стихійних ринків через тимчасове припинення роботи останніх. Варто зазначити, що цінову ситуацію на ринку також “підігріває” як обмеженість пропозиції промислової свинини, так і конкуренція серед заготівельників”, – зазначають аналітики АСУ.

Передбачається, що через пожвавлення закупівель у березні споживачі створять запас замороженої свинини і традиційного зростання попиту перед Великоднем цього року не спостерігатиметься.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button