Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину знижуватимуться

Середня ціня на свиней забійних кондицій в Україні залишалась практично незмінною з початку серпня. Утім, представники галузі прогнозують зниження вартості живця наступного тижня, через тривалі вихідні, невисокий попит та інші фактори.

За даними Асоціації “Свинарі України” (АСУ) цього тижня закупівельні ціни на свинину коливались від 47 до 48,5 грн за кілограм. дещо вищою середня ціна живця була в південних регіонах країни.

“Враховуючи тези м’ясопереробників про досить “стриману” реалізацію упродовж останніх кількох тижнів, частина з них сподівається на послаблення цін закупівлі в найближчий перспективі. У тому числі — через очікуване “просідання” продажів після завершення тривалих святкових вихідних та у підготовці до 1-го вересня. Виробники, з іншого боку, досі мають зменшені об’єми пропозиції кондиційних свиней, не відчувають складнощів з реалізацією запланованих товарних партій та не стикаються з відмовами з боку закупівельників. Крім цього, відносна сталість цін на свинину в країнах Центральної Європи та послаблення курсу гривні формують несприятливі умови для сплеску імпортної активності. З огляду на такі ринкові обставини, якщо наступного тижня матимуть місце коливання цін закупівлі, то, найвірогідніше воно відбуватиметься в межах поточного їх діапазону, а середня зміна котирувань буде епізодичною та не перевищуватиме 0,5-1,5%”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button