Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину за тиждень зменшились на 3%

З початку 2020 року свині забійних кондицій в Україні дорожчали. Утім, висхідні тенденції на ринку живця спостерігались недовго – вже протягом третього тижня року ціни на свинину живою вагою почали знижуватись, повідомляють в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ). За тиждень середні закупівельні ціни на свинину знизились на 1,3 грн за кілограм (3%).

“Третій тиждень 2020 року демонструє закріплення ціни на ринку живця в межах 43 – 44 грн. Ціна реалізації свиней забійних кондицій поточного тижня, за результатами опитування Асоціації “М’ясної Галузі”, складає 43,35 грн/кг (-1,22 грн до минулого тижня). Щодо цінового діапазону наступного тижня, вітчизняні переробники вказують на прогнозований ціновий коридор в межах 41,00-43,00 грн/кг”, – зазначають аналітики АМГ.

Що ж до закордонних ринків, то в більшості країн ЄС цього тижня котирування живця також знизились. Найбільш помітною низхідна тенденція (зменшення на близько 9 центів) була у чотирьох країнах Євросоюзу – в Німеччині (до 1,806 євро за кілограм живої ваги), Нідерландах (до 1,673 євро за кілограм), Бельгії (до 1,667 євро) та Австрії (до 1,766 євро).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button