Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину в Україні зросли на 4%

Ціни на свиней забійних кондицій в Україні зростають другий тиждень поспіль. Цього тижня котирування живця збільшились на 4% і наразі середня ціна перевершила 46 гривень за кілограм, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

“Середня ціна на свинину живою масою цього тижня зросла на 1,8 грн за кілограм та склала 46,14 грн за кілограм. Очікування операторів ринку живця стосовно відновлення цін справдились: у ході минулих торгів виробники свинини скорегували ціни на 1-2,5 грн за кілограм. У відповідь на це діапазон закупівельних цін цього тижня підвищився до 45-47 грн за кілограм”, – повідомляють в аналітичному відділі АСУ.

У найближчі кілька тижнів прогнозується подальше зростання котирувань.

“Опитування серед учасників Асоціації “М’ясної галузі” свідчить про намір переробників закуповувати живець на наступний тиждень по 46-47 грн за кілограм. З іншого боку, виробники свинини відзначають, що під кінець поточного тижня закупівельники демонструють готовність до вищої максимальної позначки цінового діапазону. Тож досить вірогідно, що з початком зими верхня межа цінового коридору перетне рівень 48 грн за кілограм”,- зазначили в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button