Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину в Україні стабілізувалися

Зниження цін на свиней забійних кондицій в Україні уповільнилось. Цього тижня середня ціна живця знизилась на 51 копійку – до 45,09 грн за кілограм, повідомляє Асоціація “М’ясної Галузі” (АМГ). Утім, наступного тижня падіння котирувань знову пришвидшиться, вважають аналітики. На початок листопада прогнозується зниження цін до 43 – 44 гривень за кілограм.

“За результатами щотижневого опитування учасників Асоціації “М’ясної Галузі”, планово-прогнозована закупівельна вартість живих беконних свиней 45 тижня триматиметься в межах 43,00 – 44,00 грн за кілограм живої свині. Середня цінова позначка закупівлі свинини 44 тижня становила 45,09 грн за кілограм живої ваги. Учасники Асоціації “Свинарі України” повідомляють, що відповідна ціна становила 45,50 грн за кілограм”, – зазначають у АМГ.

Що ж до ситуації на ринках інших країн, то у Німеччині цього тижня котирування живця свиней зросли більш ніж на 2 центи і середня ціна склала 1,43 євро за кілограм. У США цього тижня вартість свиней забійних кондицій навпаки знизилась і наразі становить 0,97 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. В данной статье снижение цены, но на розницу это никак не влияет Цены на ВСЁ растут, идёт возрастающая волна инфляции, ввели 1000 купюру, производят замену бумажных купюр на монеты, мы это проходили в 1961 году, начинается психологическое обесценивание гривны.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button