Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину в Україні продовжують знижуватись

Після висхідного руху в березні та зростання середніх котирувань на живець свиней до більш ніж 50 гривень за кілограм, уже третій тиждень поспіль на ринку спостерігається подешевшання свиней забійних кондицій. Наразі закупівельні ціни на свинину коливаються в діапазоні від 40,5 до 43 грн за кілограм живою вагою, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Утім, аналітики та учасники ринку вважають, що така ситуація спостерігатиметься недовго і найближчим часом почнеться висхідний рух котирувань.

“Скорочення об’ємів заготівлі м’ясопереробних підприємств на тлі сезонного пожвавлення пропозиції напередодні Великодня спричинило суттєве просідання цін цього тижня. Проте виробники свинини впевнені у тому, що таке просідання має тимчасовий характер. Так, вже в середині поточного тижня постачальники живця відзначали пожвавлення заготівельників, а ті свиногосподарства, що мають власну м’ясопереробку та мережу фірмової торгівлі відзначають досить стабільну споживчу активність упродовж усього карантину. Крім цього, наразі є низка факторів, що слугують підтримкою цін на свинину: наближення Великодня, сприятливі погодні умови та підвищення “кулінарної” активності серед споживачів. З огляду на це, постачальники товарного поголів’я на забій очікують на відновлення котирувань”, – зазначають аналітики АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

2 коментарів

  1. Не знаю для кого рекламная статья. Просто розничные цены растут.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button