Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину почали зростати

Після трьох тижнів зменшення цін на свиней закупівельних кондицій, коли котирування зменшились до найнижчого рівня за квартал, на початку 2020 року в Україні свинина почала дорожчати. За тиждень ціни живця зросли на 1,55 грн (3,7%) до 44,05 грн за кілограм, зазначають в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ).

На наступний тиждень аналітики АМГ прогнозують подальше подорожчання свиней забійних кондицій. Утім, темпи підвищення цін не будуть такими стрімкими, як упродовж першого тижня року.

“За даними Асоціації “М’ясної Галузі”, впродовж першого тижня нового 2020 року середня робоча вартість кілограму живця становила 44,05 грн (42,50 грн минулого тижня). Щодо планового діапазону, вітчизняні переробники зазначають ціновий коридор наступного тижня в межах 42,00 – 46,00 грн/кг”, – повідомили в Асоціації “М’ясної Галузі”.

Що ж до закордонних ринків, то середні котирування живця у Німеччині залишились стабільними – на рівні 1,65 євро. В США закупівельні ціни на свинину зросли на 1 цент до 0,85 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Это означает что мясо опять подорожает.
    Что то я не заметил падения цен от того что снизились цены на закупку. Все всегда только в сторону возрастания))

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button