Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свинину опустилися до найнижчої позначки за квартал

Минулого тижня в Україні спостерігалось суттєве зниження цін на свиней забійних кондицій (-4 гривні). Протягом останнього тижня 2019 року падіння котирувань продовжилось. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), середня ціна живця опустилась на 89 копійок до 42,5 грн за кілограм. Це найнижчий показник за останні три місяці.

На початку наступного року зростання цін не передбачається. У АМГ вважають, що перший тиждень 2020 року принесе подальше здешевлення, пов’язане з затишшям на ринку в період новорічних вихідних.

“Останній тиждень 2019 року демонструє продовження падіння цін на ринку живця свиней. Ціни реалізації свиней забійних кондицій поточного тижня на 0,5 – 1,0 грн за кілограм поступаються котируванням попереднього. За результатами опитування Асоціації “М’ясної Галузі”, 52-го поточного тижня середня фактична ціна свинини живою вагою складає 42,50 грн за кілограм. Щодо цінового діапазону першого тижня 2020 року, вітчизняні переробники прогнозують подальше закріплення вартості живця на досягнутому рівні. Зокрема, учасники Асоціації вказують на прогнозований ціновий коридор в межах 40,00-43,00 грн за кілограм”, – зазначили в АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button