Новини про м'ясо

Закупівельні ціни на свиней залишаються стабільними

Цього тижня свиней забійних кондицій в Україні закуповували за тими ж цінами, що й на початку серпня. Діапазон котирувань живця склав від 47 до 48,5 грн за кілограм. Середня ж ціна наразі становить 47,8 грн за кілограм, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Незначне зростання котирувань цього тижня спостерігалось лише у південних регіонах України. У другій половині серпня закупівельні ціни на свинину живою вагою суттєво не зміняться.

“У більшості регіонів пропозиція свиней забійних кондицій залишається сезонно послабленою, переробники відзначають низьку забійну вагу тварин. Водночас, реалізація свинини залишається відносно стабільною, а виробники охолодженої свинини очікують деякого пожвавлення споживчої активності напередодні останніх тривалих вихідних літа. Передбачення поступового послаблення цін переважно лунають від представників Західних областей, які відзначили активнішу пропозицію свинини від сезонних відгодівельників у регіоні. Щодо інших представників м’ясопереробки, то вони очікують поступового послаблення цін ближче до вересня, коли частина споживачів “переключить” свою увагу з м’ясних смаколиків на підготовку до нового навчального року”, – зазначають аналітики АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button