Новини про м'ясо

Закриття боєнь ставить під загрозу розвиток свинарства в Німеччині

За останній рік в східних регіонах Німеччини закрили кілька боєнь. така ситуація може призвести до проблем на ринку свинини в країни – зростання собівартості виробництва і, як наслідок, цін, а також до виходу деяких гравців з цього бізнесу.

Бійні закрили у таких містах Саксонії: Дрезден, Хемніц і Наунхофе. Відтепер свинарям доведеться відвозити тварин на забій в Вайсенфельс (земля Саксонія-Ангальт). Рішення уряду щодо скорочення кількості боєнь значно збільшує витрати фермерів в східних регіонах Німеччини. Їм все важче знаходити перевізників продукції, зокрема, в зв’язку з жорсткістю вимог до транспортування тварин. Найбільше від закриття боєнь постраждають малі та середні сільськогосподарські підприємства.

Утім, голова регіональної фермерської асоціації в Саксонії Джуліана Бергманн зазначила, що кілька боєнь було закрито, оскільки вони працювали далеко не на повну потужність і не відповідали деяким новим законодавчим вимогам. А переобладнання цих забійних підприємств було економічно недоцільним.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button