Новини про м'ясо

Заборонити використання антибіотиків у тваринництві пропонує український виробник птиці

У кінці серпня на сайті Адміністрації Президента України зареєстрували Петицію “Про заборону і відмову від використання антибіотиків у птахівництві, тваринництві, рибництві, рослинництві й молочній промисловості України!”.

“Використання антибіотиків у сільському господарстві з профілактичною метою та в якості стимуляторів росту призвело до появи супербактерій, резистентних до антибіотиків (несприйнятливих до лікування антибіотиками) й передачі генів-переносників людині. В Україні ж немає жодної статистики, що свідчить про неконтрольоване застосування антибіотиків. Поряд з очевидною користю від цілеспрямованого застосування антибіотиків як лікарських засобів, сьогодні доведено існування їх побічних негативних ефектів на організм”, – йдеться у тексті петиції.

Зареєстрували петицію представники “Володимир-Волинської птахофабрики”, яка є виробником курятини під торговою маркою “Епікур”, повідомляє видання AgroPortal. Для вирощування курей цієї марки не використовують антибіотикорезистентних препаратів. Виробляти курятину без антибіотиків на фабриці почали у кінці 2017 року. Зараз 20% продукції птахофабрики – кури, які вирощуються за новою технологією.

Петицію розмістили 23 серпня. За 10 днів ініціатива набрала близько 250 голосів з необхідних 25 тис.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. За застосування антибіотиків у виробництві їжи треба ввести кримінальну відповідальніть.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button