Новини про м'ясо

За тиждень ціни на свинину практично не змінились

Цього тижня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій залишались на тому ж рівні, що й перед Великоднем. За оцінками аналітиків Асоціації “Свинарі України” (АСУ), діапазон котирувань живця коливався від 44 до 46,5 грн за кілограм.

Прогнози щодо подальшої цінової ситуації на ринку неоднозначні, оскільки після Великодня котирування зазвичай дещо знижуються. Утім, попереду травневі свята і виробники розраховують, що ціновий діапазон упродовж кілько наступних тижнів залишатиметься незмінним.

“Наразі очікування операторів ринку неоднорідні. Так, переробники наполягають на падінні цін, аргументуючи його зменшенням продажів після Великодня та послабленням платоспроможності населення у наслідок продовження карантину. Виробники свинини, навпаки, не бачать передумов для низхідного руху, особливо враховуючи те, що ціна на свинину живою масою третій тиждень поспіль нижча, ніж у відповідний період минулого року. Крім цього, напередодні чергових тривалих вихідних очікують пожвавлення реалізації. Отже, постачальники живця очікують, що діапазон цін залишаться на досягнутому рівні, а зміна цін окремих операторів порівняно до поточного тижня не має бути значною”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button