Новини про м'ясо

За тиждень свинина в Україні подорожчала на 10%

Минулого тижня ціни на свинину в Україні стабілізувались, а вже на початку червня різко підвищились, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ). Так, котирування живця зросли на 10%. Якщо станом на останній тиждень травня середня ціна на свиней забійних кондицій становила 39,8 грн за кілограм, то зараз вона збільшилась до 43,8 грн за кілограм.

“П’ятничні торги у кінці весни завершилися позитивно для промислових виробників свинини, які розписали товарні партії на 23-й тиждень на 3-5 грн дорожче. Тож у перший тиждень літа діапазон закупівельних цін піднявся до 42-45 грн/кг. Втім, серед операторів ринку свинини шириться думка, що на цьому висхідний рух цін на свинину не зупиниться. Так, дві третини учасників Асоціації “М’ясної галузі” очікують, що товарні свині наступного тижня коштуватимуть 44-45 грн/кг. Втім, ще чверть учасників галузевого об’єднання вважають, що ціна на живець на початку другої декади червня може перетнути 48 грн/кг.

Причиною стрімкого відновлення цін закупівлі представники м’ясопереробки вважають бажання постачальників живця компенсувати різке падіння цін після травневих свят. Крім цього, заготівельники зазначають, що наявну на ринку пропозицію свиней забійних кондицій важко назвати надлишковою. Підкріплює цей оптимізм операторів і наближення тривалих святкових вихідних наступного тижня”, – зазначають аналітики АСУ.

Утім, більшість гравців ринку вважають, що висхідна тенденція триватиме не надто довго, оскільки різке подорожчання може “відлякати” покупців.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button