Новини про м'ясо

За рік Україна почала експорт продукції на 12 нових ринків

Минулого року українським експортерам вдалося відкрити ринки ще 12 країн. Крім того, Держпродспоживслужба разом з компетентними органами інших держав погодила 35 експортних сертифікатів, повідомили у відомстві під час публічного звіту про роботу за 2020 рік.

Зокрема, минулого року спостерігався прогрес у торговельних взаєминах з такими країнами: Бразилією, Алжиром, Індонезією, В’єтнамом, Іраном, Молдовою, Узбекистаном, Сербією, Ліваном, Грецією, Німеччиною, Швецією та Грузією.

У планах на 2021 рік – продовження пошуку нових міжнародних партнерів. Зокрема, йдеться про пожвавлення експорту ВРХ, яловичини, курятини та ін.

“Сьогодні продовжується робота з міжнародними партнерами щодо розширення збуту по різних товарних позиціях, серед яких – продукція птахівництва, жива велика та дрібна рогата худоба, яловичина та свинина, молоко та молочні продукти, мед, яблука, лохина та черешня, горох та квасоля, цибуля, пшеничне борошно, риба та рибопродукти, репродуктивний матеріал”, – зазначили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button