Новини про м'ясо

За рік м’ясо подешевшало майже на 10%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), глобальні ціни на м’ясо продовжують зменшуватись.

Індекс цін на м’ясо від ФАО у вересні становив у середньому 91,6 пункту. Це на 0,9% менше, порівняно з показниками серпня. У річному обчисленні (порівняно з показниками вересня 2019 року) індекс знизився на 9,5 пункту (9,4%).

Минулого місяця котирування свинини на глобальному ринку знизились, частково під впливом рішення Китаю ввести заборону на імпорт з Німеччини після виявлення в країні африканської чуми свиней. Ціни на м’ясо овець впали через високі сезонні поставки з Австралії.

Навпаки, ціни на м’ясо птиці зросли, підкріплені швидкими темпами міжнародних продажів та обмеженими експортними поставками з Бразилії.

Що ж до міжнародних котирувань яловичини, то вони залишались стабільними, оскільки збільшення цін на бразильську продукцію було майже компенсовано зниженням котирувань на австралійську яловичину. Таким чином попит і пропозиція на м’ясо великої рогатої худоби у вересні врегулювались.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button