Новини про м'ясо

За місяць ціни на свиней забійних кондицій знизились на 11%

Сезонне падіння цін на живець свиней у січні було досить стрімким, зазначають у Асоціації “Свинарі України”. Так, якщо за січень 2018 року ціни свиней забійних кондицій знизились на 4%, то цього року упродовж січня котирування зменшувались на 3,5% за тиждень. Таким чином за перший місяць 2019 року падіння ціни склало 11%.

У січні 2018 року котирування на свинець впали з 46 до 44 гривень за кілограм, цього ж року падіння було більш стрімким. “З 44 грн/кг на початку року середні котирування опустилися нижче “психологічної” позначки у 40 грн/кг. Роздрібні ціни на свинину також дещо понизилися за цей місяць. Так, у кінці січня кілограм охолодженої свинини на полицях супермаркетів подешевшав на 2,6-7,7 грн залежно від відрубу чи на 5 грн/кг у середньому”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

Хоча котирування живця суттєво знизились, ціна охолодженої свинини поступово зростає. Порівняно з січнем минулого року її вартість зросла на 2-12% чи на 2-13 грн/кг. “Така розбіжність частково пояснює причину нижчої споживчої активності, на яку нарікають представники м’ясопереробної галузі”, – пояснюють в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button