Новини про м'ясо

За контрабанду свинини, зараженої АЧС в Японії заарештували студентку

Студентка, яка приїхала за обміном з В’єтнаму до Японії була заарештована за те, що вона незаконно перевозила в багажі ферментовані свинячі булочки. М’ясо містило вірус африканської чуми свиней.

23-річна Хак Тху Фуон Лін утримується в поліцейському відділенні в Токіо за порушення закону про карантин, повідомила її родина.

В’єтнамська газета VnExpress повідомляла, що її спіймали в міжнародному аеропорту Ханеда ще в червні. Дівчина намагалась ввезти в Японію 10 кг булочок зі свининою і 360 качиних яєць, не декларуючи їх.

Після тестування японська влада виявила, що у свинині міститься вірус, АЧС. Це перший випадок, коли в Японії виявили продукцію, заражену африканською чумою свиней.

Японські ЗМІ повідомили: пані Лінь розповіла поліцейським, що булочки зі свининою виготовляла її мати для особистого вживання, але поліція підозрює, що їжу продавали іншим. Під час допиту студентка зізналася, що планувала продавати булочки в Інтернеті.

Після того, як у В’єтнамі минулого лютого виявили перший спалах АЧС, кілька країн, включаючи Японію, запровадили заборону на ввезення свинини із цієї країни. Пасажири, які перевозять сире або перероблене м’ясо до Японії, повинні мати свідоцтво про безпеку, інакше їм загрожує три роки позбавлення волі або штраф – один мільйон єн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button