Новини про м'ясо

За 10 років обсяг ринку штучного м’яса складе 140 млрд доларів

За словами аналітиків банку Barclay, реакція споживачів на появу на ринку штучної яловичини, ковбас та іншого “псевдом’яса” була досить позитивною. Саме тому експерти прогнозують, що так зване “альтернативне м’ясо” захопить 10% ринку м’ясних продуктів (у вартісному вираженні) упродовж наступного десятиліття.

Згідно з аналізом представників Barclay, протягом 10 наступних років ринок таких продуктів, як псевдом’ясний яловичий фарш, штучна ковбаса і гамбургери, досягне обігу в близько 140 млрд доларів, оскільки нинішня реакція споживачів на ці продукти є обнадійливою.

“Хоча до потрапляння лабораторного м’яса на полиці супермаркетів все ще, ймовірно, залишилось кілька років, ринок штучного м’яса рослинного походження продовжує рости більш інтенсивно в порівнянні з ринком тваринних білків, і ми очікуємо, що ця тенденція продовжуватиметься в найближчі роки”, – йдеться в звіті Barclay.

Хоча на глобальному ринку вже присутні дві досить відомі компанії, які виробляють штучне м’ясо рослинного походження, гіганти харчової промисловості, такі як Tyson Foods і Nestle, також оголосили про намір в найближчі місяці розвивати виробництво і запускати на ринок альтернативне м’ясо.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button