Новини про м'ясо

З початку року ціни на свиней в ЄС залишаються стабільними

Ціни на свиней забійних кондицій в країнах ЄС залишаються незмінними протягом декількох тижнів, зазначає аналітик Ради з розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB) Дункан Вайат. Така ситуація на європейському ринку спостерігається через експортні обмеження, які призвели до накопичення запасів свинини.

Якщо говорити про ситуацію в окремих країнах, то котирування у Бельгії наразі наближені до середнього рівня по ЄС. Хоча найближчим часом ситуація може змінитись і ціни почнуть збільшуватись, оскільки країну оголошено вільною від африканської чуми свиней.

Звіти з Данії та Німеччини, як і раніше, свідчать про значну кількість “перетриманих” свиней забійних кондицій через скорочення забою. спричинене обмеженням роботи перероних підприємств під час пандемії COVID-19. Також німецькі експортери свинини досі не можуть отримати доступ до ряду ринків, включаючи Китай.

Однак пан Вайат зазначає, що ситуація в ЄС не є однозначною. Попит з боку Китаю на даний момент залишається високим і дозволяє утримувати високі ціни таким експортерам, як Іспанія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button