Новини про м'ясо

З’явилися зразки документів для експорту продуктів тваринництва до Малайзії

У Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили, що наразі ухвалено вимоги до українських експортерів продукції тваринництва для торгівлі з Малайзією.

“Компетентний орган Малазії поінформував Держпродспоживслужбу про аплікаційні форми, які необхідно заповнювати українським підприємствам, що мають намір експортувати продукти птахівництва, сільськогосподарських тварин, молоко, яйця та продукти, з них з України до Малайзії. Одна із аплікаційних форм призначена для українських підприємців, що мають намір експортувати до Малазії продукти птахівництва, молоко, яйця та продукти з них, друга – щодо продуктів сільськогосподарських тварин та птиці для сертифікації за стандартом “Халяль”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

На сайті відомства також зазначається, що відповідні аплікаційні форми мають бути затверджені та надсилатись Головним Управлінням Держпродспоживслужби до центрального апарату. Зі зразками документів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Vimogi_Krain_Svitu/97/

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button