Новини про м'ясо

З’являються компанії з супроводу виробників штучного м’яса

Кількість вегетаріанців та флекситаріанців (люди, що намагаються мінімізувати споживання м’яса) у світі зростає. Саме тому зростає й попит на рослинні замінники як альтернатива звичайним м’ясним продуктам. Ці аналоги м’яса на рослинній основі, м’ясні альтернативи, вегетаріанські м’ясні продукти або псевдом’ясні продукти, як їх ще називають, імітують текстуру, смак та зовнішній вигляд справжніх тваринних білків.

На додаток до такої класики, як веганський фарш, на полицях магазинів можна знайти все більше нових продуктів. Асортимент таких продуктів величезний, починаючи від гамбургерів, де котлета імітує яловичину, та нагетсів із “білого м’яса” до веганського бекону. Технологічні аспекти, на які потрібно звернути увагу при виробництві цих продуктів, такі ж різноманітні, як і самі вироби.

З’являється все більше виробників штучного м’яса на рослинній основі. Такий стартап є навіть в Україні. У зв’язку з популярністю цього напрямку на ринку з’являються і компанії з супроводу виробників рослинних замінників м’яса. Наприклад, німецька фірма Handtmann пропонує досвідченим м’ясопереробним компаніям та стартапам знання щодо переробки м’ясних замінників у серії технічних документів: поточну ринкову інформацію, інформацію про оптимальні технологічні процеси та вказує, на що звернути увагу при виробництві псевдом’ясних продуктів або як оптимізувати виробничі процеси.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button