Новини про м'ясо

З епідемією грипу птиці бореться Японія

Японія бореться з тим, щоб стримати найгірший спалах пташиного грипу в історії країни. Захворювання поширюється протягом двох місяців. Наразі у 12 префектурах по всій країні (чверть території) знищили 3 мільйони птахів.

Останній спалах високопатогенного грипу птиці в Японії зафіксували минулого тижня в місті Сукумо, в префектурі Кочі на південному сході країни. Близько 32 тис. птахів було забито і утилізовано після виявлення пташиного грипу на одній з ферм, повідомило Міністерство сільського господарства країни. Також на двох фермах у префектурі Кагава, за даними міністерства, було утилізовано майже 30 тис. птахів.

Хоча влада країни запевняє, що люди не можуть заразитися пташиним грипом, вживаючи в їжу яйця чи м’ясо інфікованої птиці, представники органів охорони здоров’я у всьому світі стурбовані тим, що вірус може мутувати і “перескочити” на людей, спричиняючи пандемію, подібну до нового коронавірусу.

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН та представників японських влади, спалах грипу птиці в Японії та сусідній Південній Кореї є однією з двох різних епідемій пташиного грипу, які вразили птахів у всьому світі. Захворювання наразі також поширюється в Європі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button