Новини про м'ясо

Європейці заміщують червоне м’ясо птицею та рибою

Жителі більшості європейських краї поступово скорочують обсяги споживання м’яса, або ж переходять зі свинини та яловичини на птицю та рибу. Так, наприклад, минулого року більш ніж на кілограм скоротилось середньорічне споживання м’яса у Іспанії та Великобританії. Також поступово змінюють харчові звички й бельгійці.

В 2019 році роздрібні продажі свіжого червоного м’яса в Бельгії зменшились на 3%. Жителі країни все частіше чергують червоне м’ясо з птицею, рибою та вегетаріанськими стравами. Про це свідчать дані дослідження компанії GfK Belgium.

Червоне м’ясо (свинина, яловичина, телятина, баранина і кінське м’ясо) продовжує займати важливе місце в раціоні бельгійців. Домашнє споживання свіжого червоного м’яса зменшилося на 3% до 16,4 кілограмів на душу населення у 2019 році, або до 315 грамів на тиждень.

Крім свіжого червоного м’яса, середньостатистичний бельгієць минулого року також придбав 8,4 кг свіжої птиці та дичини, 4,6 кг свіжої риби та морепродуктів, а також 0,35 кг веганських замінників м’яса. У перспективі в структурі споживання зростатиме частка птиці та рослинних замінників м’яса.

Також дослідження показало бельгійці почали частіше цікавитися країною походження м’яса. У 2013 році це цікавило 52% жителів країни, а в 2019 – 61%.

72% жителів Бельгії їдять м’ясо 1 – 5 разів на тиждень (червоне м’ясо та птицю та дичину), 19% їдять м’ясо частіше, а 9% їдять рідше або ніколи. 75% м’яса та м’ясопродуктів бельгійці споживають вдома, а близько 25% – в ресторанах та інших місцях громадського харчуання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button