Новини про м'ясо

Європейці купують українську курятину замість бразильської

Після виявлення проблем з безпечністю продукції на низці бразильських підприємств, імпорт курятини в ЄС з Бразилії впав на 10% в 2017 році. Цей обсяг був компенсований за рахунок поставки з низки країн і, в тому числі, з України. Про це повідомляє УНН з посиланням на Poultry World.

Згідно з прогнозом Єврокомісії на 2030 рік, курятина буде єдиним видом м’яса, попит на який у країнах ЄС продовжить зростати. За 12 років європейці будуть споживати на 4% більше курятини, ніж зараз. У цьому році середній показник споживання курятини в країнах ЄС становив 24 кілограми на душу населення.

Сьогодні Україна входить до трійки найбільших експортерів курятини до держав-членів Європейського союзу. Та великі виробники, такі як компанія “Миронівський хлібопродукт”, планують збільшувати потужності і нарощувати об’єми експорту й надалі.

Нагадаємо, за даними Державної фіскальної служби України, за 11 місяців 2018 року було експортовано 304 тис. тонн м’яса свійської птиці (разом з субпродуктами), що перевищило обсяг експорту за весь минулий рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button