Новини про м'ясо

Європейський ринок живця свиней: ціни стабільні

За три тижні нового року європейський ринок свиней забійної кондиції був відносно стабільним, лише у кількох країнах спостерігались незначні коливання.

Один з лідерів європейського експорту свинини, Німеччина, демонструє стабільну тенденцію уже впродовж 13 тижнів. У ФРН ціна на живець свиней тримається на незмінно низькому рівні – 1,31 євро за кілограм.

У сусідній країні, Австрії, складні погодні умови унеможливили поставки свинини на гірськолижні курорти. Пожвавлення попиту не відбулось, тому ціна залишилась сталою – 1,28 євро за кілограм.

Найдорожче зараз живець свиней коштує в Італії – там кілограм живої ваги в середньому продають за 1,495 євро за кілограм. На початку року в цій країні ціна живця складала 1,508 євро за кілограм, на другому тижні відбулось зниження котирувань до 1,494 євро, а цього тижня спостерігається поступове зростання ціни.

Ключові гравці ринку очікують підвищення котирувань, оскільки перші тижні 2019 року м’ясопереробні підприємства частково працювали на запасах з минулого року, а наразі більшість заводів вичерпали запас, оскільки впродовж кількох тижнів працювали на повну потужність. Попит на свиней забійних кондицій має зрости, а з ним і ціна.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button