Новини про м'ясо

Європейський ринок свинини: що змінилося за тиждень

Упродовж 22 тижня року у більшості країн Євросоюзу ціни на свиней забійних кондицій були стабільними, а подекуди, навіть спостерігався висхідний рух. Стабілізація відбулася за рахунок збалансованості попиту й пропозиції. Китай має інтерес до європейського ринку, але країна не погоджується на надто високі ціни.

У порівнянні з минулим тижнем, ціни залишилися незмінними в Німеччині (1,746 євро за кілограм живої ваги), Нідерландах (1,643 євро), Данії (1,655 євро), Бельгії (1,618 євро), Австрії (1673 євро) та Ірландії (1,613 євро за кілограм).

Незначне зростання спостерігалось у Франції та Великобританії – ціна піднялась на менше, ніж 1 цент. В Іспанії котирування виросли на 2 євроценти і зараз середня ціна живця там становить 1,857євро за кілограм – це найдорожче в Євросоюзі.

Передбачається, що наступного тижня ціни на свинину в ЄС дещо зростуть.

Що ж до котирувань живця в Україні, то цього тижня ситуація теж була стабільною – падіння ціни уповільнилося до 2%. Аналітики Асоціації “М’ясної Галузі” передбачають що на початку літа в Україні, як і в Європі, вартість свиней забійних кондицій зросте.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button