Новини про м'ясо

Європейський ринок свинини почав відновлюватися: ціни зросли в Німеччині та Іспанії

Протягом останніх місяців ціни на свинину в ЄС зменшувались. Це було спричинено, зокрема, через поширення африканської чуми свиней у Німеччині та COVID-19. Утім, наразі європейський ринок демонструє ознаки відновлення. Так, наприклад, у Німеччині котирування свиней забійних кондицій у другій половині лютого зросли вперше з минулої весни.

Ситуація покращилася, оскільки забійні потужності відновлюються, як і експорт живих тварин переважно до Італії. Іспанія відрізняється від інших країн-членів ЄС великими обсягами постачань до Китаю – майже 100 тис. тонн на місяць. Це становить майже 80% в структурі експорту іспанської свинини. Ситуація для найбільшого європейського експортера складається добре і на ринках Японії, Південної Кореї, В’єтнаму та Філіппін. Нещодавно Філіппіни втричі збільшили квоти на імпорт свинини, щоб покрити дефіцит, про який повідомляють у декількох провінціях країни. Однак на цей ринок заборонено постачати свинину з країн, що постраждали від АЧС (Німеччина, Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина тощо). Це дає перевагу іспанським виробникам свинини, які збільшують свої частки на ринку в Азії.

З початку року середня ціна свинини живою вагою в Іспанії склала 1,11 євро за кілограм. Це значно більше, ніж у Німеччині (0,92 євро / кг), Франції (1,09 євро / кг) або Нідерландах (0,92 євро / кг).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button