Новини про м'ясо

Єврокомісія закликає дотримуватись однакових правил транспортування тварин

Єврокомісія поінформувала міністрів сільського господарства країн-членів блоку про проблему перевезення тварин на великі відстані в умовах літньої спеки та вплив транспортування на благополуччя тварин.

Комісія закликала держави-члени ЄС відновити зусилля на всіх рівнях з метою забезпечення дотримання правил захисту тварин під час транспортування. Держави Євросоюзу загалом підтримали заклик. Кілька міністрів наголосили на необхідності застосування однакових правил перевезення тварин в межах ЄС, а інші навіть закликали до запровадження нових, більш жорстких заходів.

Хоча дотримання умов добробуту тварин вимагає застосування додаткових фінансових ресурсів, воно також створює додаткову додану вартість, адже серед споживачів дедалі частіше спостерігається запит на продукцію, виготовлену в господарствах, що відповідально ставляться до збереження довкілля та благополуччя тварин.

Згідно з результатами останнього Звіту про добробут сільськогосподарських тварин у світі (Business Benchmark on Farm Animal Welfare, BBFAW), який було оприлюднено в березні, кількість країн, що дбають про добробут сільськогосподарських тварин зростає. Найкраще про тварин турбуються у Великобританії. У цій країні 61% підприємств дотримується відповідних стандартів. При цьому, середній показник в ЄС складає 34%, а в Північній Америці – 28%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button