Новини про м'ясо

ЄС: ціни на свинину залишатимуться високими до кінця 2020 року

Попри зростання попиту і підвищення цін, зростання виробництва свинячого м’яса в країнах ЄС цього року буде обмежене екологічними нормами та ризиком АЧС. Через Covid-19 також можуть виникнути обмеження щодо перевезення живих тварин.

У 2018 році племінне поголів’я свиней у ЄС скоротилося на 3% через низькі ціни, ризик африканської чуми свиней та / або екологічні обмеження. Високі ціни з квітня 2019 року стримували тенденцію та стабілізували чисельність поголів’я у 2019 році. Минулого року воно зросло на 0,4% завдяки збільшенню кількості свиней в Іспанії (+ 3%) та Нідерландах (+ 8%), і незважаючи на зменшення поголів’я в Німеччині (-3%) та Франції (-3%).

Ціни в ЄС повинні залишатися високими до 2020 року завдяки великому світовому попиту на свинину.

Експорт цього виду м’яса з ЄС минулого року зріс на 17%. Це було обумовлено попитом з Китаю, де частка свинини імпортованої з ЄС подвоїлась до 36%. Тим часом експорт до інших основних торгових партнерів значно скоротився: у Південну Корею (-22%), Філіппіни (-24%), США (-24%) та Україну (-18%). У той же час, дещо зросло постачання європейської свинини до Японії, Австралії та Гонконгу.

Прогнозується, що у 2020 році експорт свинини з країн Євросоюзу до Китаю зросте ще на 12%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button