Новини про м'ясо

ЄБРР надав грант грузинській птахофабриці для підвищення енергоефективності

Найбільша грузинська птахофабрика отримає ще один кредит у розмірі 4 млн. євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Фінансування надійде до вертикально інтегрованої сучасної птахофабрики “Chirina” для фінансування збільшення їх поточної виробничої потужності на 50%. Крім цього, ЄБРР безкоштовно встановить на підприємстві систему енергетичного менеджменту.

Фінансування ЄБРР буде спрямоване на фінансування будівництва 14 нових ферм для збільшення виробництва свіжої птиці по всій країні та для експорту до сусідніх країн.

Грузинська компанія також отримає грант у розмірі 99 тис. євро на впровадження сучасних систем енергоменеджменту в нових господарствах. Крім цього 100 грузинських фермерів, у тому числі 20 жінок, отримають спеціальну підготовку з підвищення врожайності та якості продукції.

ЄБРР почав працювати з ТОВ “Chirina” у 2017 році. Компанію було засновано в 2011 році. Вона подвоїла обсяг виробництва птиці в Грузії, замінивши на ринку низькоякісних імпортованих заморожених курчат якісною продукції місцевого виробництва. Розташований на сході країни комплекс містить інкубаторну, племінну ферму, водоочисні споруди, а також сільськогосподарські угіддя, урожай з яких йде на виготовлення кормів для птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button