Новини про м'ясо

Японія нарощує імпорт свинини

Імпорт м’яса в азійські країни зростає. Закупівлі нарощують навіть ті країни, які не постраждали від африканської чуми свиней. Так, загальний обсяг імпорту свинини в Японію (включаючи субпродукти) у першому півріччі 2019 року збільшився на 1% і становив 602,7 тис. тонн. Але невелике зниження середніх цін призвело до того, що загальна вартість імпорту цього м’яса залишилась стабільною – 298,5 млрд. єн.

Майже 80% імпортного м’яса – це свіжа та заморожена свинина. Закупівля такої продукції зросла на 3% до 471,2 тис. тонн. Утім, імпорт переробленого свинячого м’яса був приблизно на 10% нижчим, ніж минулого року

США залишалися основним постачальником свинини, але обсяги імпорту з цієї країни з січня по червень знизився на 8% у порівнянні з першим півріччям 2018 року. Припускається, що це пов’язано з набуттям чинності сприятливіших торгових угод з іншими регіонами, зокрема з ЄС.

За півроку постачання свинини до Японії наростили Канада (+ 3%), Мексики (+ 14%) та Чилі (+ 20%).

Торгова угода між ЄС та Японією набула чинності 1 лютого 2019 року. Після цього Японія збільшила поставки свинини з ряду країн Євросоюзу, включаючи Данію (+ 5%), Нідерланди (+ 20%) та Німеччину (+ 28%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button