Новини про м'ясо

Якими будуть ціни на свиней забійних кондицій у другій половині жовтня

Наступного тижня (з 19 по 25 жовтня) в Україні очікується зниження цін на свиней закупівельних кондицій. Така ситуація на ринку буде зумовлена здебільшого традиційними сезонними факторами. Середні котирування коливатимуться в межах діапазону від 44 до 45 грн за кілограм, повідомляють в аналітичному відділі Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ).

“Незначне зниження ціни в Україні на наступний тиждень зумовлене сезонністю, похолоданням, зниженням попиту на м’ясо і м’ясну продукцію, низькою активністю покупців. Споживачі дедалі більше віддають перевагу дешевшій курятині ніж свинині”, – зазначили в АМГ.

На ринках країн Євросоюзу наразі також спостерігаються низхідні тенденції

“Ціни в Євросоюзі, аналогічно з Україною, дещо знизились. В ЄС змогли подолати перешкоди, що спричинила АЧС у Німеччині. Крім того, у найближчий місяць слід чекати збільшення попиту на європейську свинину з боку Китаю”, – повідомили в галузевій асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Цікаво, аналітики враховують, окрім сезонного зменшення попиту, суттєве здорожчання кормової бази та стабільне зменшення поголів’я у населення?

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button