Новини про м'ясо

Якими будуть ціни на свиней забійних кондицій: прогноз від Асоціації “М’ясної Галузі”

Цього тижня на українському ринку живця свиней спостерігатиметься зниження цін, вважають представники Асоціації “М’ясної галузі”. Така ситуація буде продовженням низхідної тенденції минулого тижня.

“18 тиждень продемонстрував низхідний рух вартості живця. Прогнозована ціна учасників Асоціації “М’ясної Галузі” на 19-й тиждень коливається в межах 47,0-49,0 грн за кг живої свині. За даними опитувань, середня цінова позначка закупівлі свинини 18 тижня становила 50,0 грн/кг живої ваги”, – зазначають в галузевій асоціації.

Затишшя або незначне зниження цін зараз характерне і для світового ринку вцілому.

“Німеччина залишається на позначці 1,28 євро/кг живої свинини. На американському ринку ціна не зазнала значних коливань – з 61,97 долара/cwt* до 62,08 долара/cwt, що становить 1,37 долара/кг живої ваги”, – йдеться у повідомленні Асоціації “М’ясної Галузі”.

Стабілізація на міжнародному ринку спостерігається через активний забій свиней в Китаї та, як наслідок, зменшення попиту на імпортне м’ясо в країні. Директор відділу з продажів до Китаю компанії Genesus Лілель Джонс прогнозує, що Китай почне активно закуповувати свину в кінці літа, а максимуму світові ціни досягнуть у січні 2020 року.

cwt* – 100 фунтів або близько 45 кілограмів

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button