Новини про м'ясо

Яким був 2019 рік для свиногосподарств України?

Кінець року – час підбити підсумки функціонування усіх галузей сільського господарства. Щоб узагальнити аспекти розвитку свинарства протягом 2019 року в Асоціації “Свинарі України” (АСУ) створили список з топ-5 досягнень та невдач галузі.

Успіхом в АСУ вважають зменшення кількості спалахів африканської чуми свиней, зростання обсягів виробництва свинини, скорочення обсягів імпорту м’яса, реальна можливість почати експорт свинини до Китаю, підвищення рівня біозахисту та компартменти.

На томість невдачами, на думку аналітиків Асоціації “Свинарі України”, є: виявлення випадків африканської чуми свиней на промислових господарствах; скорочення загального поголів’я свиней в країни, недостатньо активний експорт свинини; зниження середньорічної ціни свиней забійних кондицій на 2,5%, порівняно з показниками 2018 року; невизначеність щодо запровадження ринку землі.

Можна фіналізувати, що хоч АЧС продовжує поширюватись в Україні, кількість спалахів вірусу та обсяги збитків від нього скорочуються. Обсяги експорту свинини зростають, хоча й повільно. Завдяки запровадженню компартменту в 2020 році з’явиться можливість розширити закордонні продажі, зокрема відкрити ринок Китаю. Це може сприяти зростанню цін живця. Утім виробництво свинини наступного року може скоротитись, оскільки поголів’я свиней цього року зменшилось як в господарствах населення, так і на промислових підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button