Новини про м'ясо

Яким буде 2020 рік для переробників м’яса в США?

За прогнозами галузевих експертів, 2020 рік має стати доволі продуктивним для американських компаній, що займаються переробкою м’яса, зокрема, й через пожвавлення міжнародної торгівлі. Утім, перед сектором постане низка викликів.

“Очікується, що цього року м’ясопереробний сектор у США буде постійно зростати. Прогноз продовжує бути перспективним. Члени Американської асоціації м’ясопереробників (AAMP) повідомляють про стійке зростання бізнесу та появу нових можливостей для розвитку. Безумовно, існують труднощі щодо продовження забезпечування клієнтів продукцією високої якості, але я вірю, що невеликі переробники вирішують це завдання “, – зазначив Кріс Янг, виконавчий директор AAMP.

Однак попереду в галузі є певні проблеми, оскільки зміни в законодавстві можуть вплинути на м’ясопереробників у США, а дефіцит персоналу стає критичним для деяких невеликих компаній. Напевно, найбільшим викликом, з яким стикаються переробники у 2020 році, є відсутність не тільки кваліфікованих робітників, але й працівників загалом. Наймання та утримання працівників у цій галузі завжди було проблемою, але зараз справи з цим ще складніші, говорить пан Янг.

Одним з перспективних напрямків для незалежних переробників, на думку Кріса Янга, є пакування продуктів для інших компаній.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button