Новини про м'ясо

Яке м’ясо буде найпопулярнішим у 2021 році?

За прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA), у 2021 році свинина має посісти перше місце в світі за обсягами виробництва.

Попередні результати за минулий рік вказують, що минулого року в світі виробили трохи більше 258 млн. тонн м’яса птиці. Таким чином курятина становила близько 39% із загального обсягу трьох основних видів м’яса. Частка свинини у світовому виробництві м’яса склала 38%, а яловичини – 23%. Тим не менше, оскільки попит на свинину в Азії зростає через кризу АЧС, за прогнозом USDA, 2021 рік стане “роком свинини” з точки зору виробництва та споживання.

Збільшення виробництва спостерігатиметься у таких країнах-лідерах ринку, як Бразилія (3%), Китай, де триває стадія відновлення поголів’я, та США, які сподіваються скористатися попитом на м’ясо свиней в Азії.

У будь-якому випадку, стрімке зростання виробництва та споживання свинини є тимчасовим. Адже, ще до масового поширення африканської чуми свиней темпи зростання ринку свинини були меншими, ніж показники курятини. Наприклад, між 2011 і 2017 роками, обсяги виробництва м’яса птиці зросли на 19%, а свинини – менше ніж 9%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button