Новини про м'ясо

Як змінилися ціни на свинину в ЄС?

Хоча у більшості країн Євросоюзу минулого тижня котирування свиней забійних кондицій були стабільними, кілька держав продемонстрували зростання, а у Великобританії свинина взагалі подешевшала.

Хоча попит був невисоким, скорочений чотириденний робочий тиждень спричинив зменшення обсягів забоїв, а це, у свою чергу, призвело до збалансування ситуації на ринку. Хоча забійна вага свиней дещо знизилась, дефіциту пропозиції не спостерігається.

Лідером цін на живець залишається Іспанія. Там, після короткого періоду “штилю” на ринку, вже чотири тижні котирування зростають. На початку літа динаміки ринку додало пожвавлення попиту через початок активної фази курортного сезону. Минулого тижня ціни на свиней забійних кондицій зросли на 1,4 євроцента і зараз середні показники становлять 1,871 євро за кілограм.

Ще більш помітне зростання (+ 2 євроценти) минулого тижня продемонструвала Франція. Там котирування живця досягли позначки 1,683 євро за кілограм. На 1 цент до 1,653 євро за кілограм, збільшилась середня ціна і в Нідерландах.

А от у Великобританії котирування незначно знизились (-0,5 цента) до 1,649 євро. Незмінними ціни залишились у Німеччині, Данії, Бельгії та Австрії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button