Новини про м'ясо

Як змінилися ціни на свинину в ЄС за рік?

Середня ціна свиней забійних кондицій в ЄС за тушу (100 кг) становить 154 євро, Це більше, порівняно з ринковими умовами в США, Канади чи Бразилії, утім, менше, ніж у вересні минулого року.

Поки що, керуючись попитом Китаю на м’ясо свиней, європейським виробникам вдалося утримати ціни порівняно стабільними, попри несприятливі умови, викликані кризою коронавірусу. Середня ціна на свинину знизилася на 15,9% порівняно з минулим роком, але збільшений попит з боку Китаю дає надію на можливе зростання котирувань до кінця цього року.

“За даними Сільськогосподарської та продовольчої організації ООН (ФАО), нещодавнє зростання цін на м’ясо свиней пояснюється сплеском китайського імпорту (який у липні досяг 548 тис. тонн, що є ще одним рекордним показником). Тим часом глобальні поставки дещо звузились через меншу середню вагу свиней забійних кондицій в поєднанні з тривалими зупинками роботи заводів у деяких регіонах виробництва “, – прокоментувала Бетан Вілкінс, старший аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button