Новини про м'ясо

Як вдалося зменшити ціни на свинину в Китаї?

Упродовж останніх тижнів ціни на свинину в Китаї поступово зменшуються. Минулого тижня (з 18 по 22 травня) середні котирування на ринку країни складали 36,04 юаня або близько 5 доларів США, що на 0,8% менше, ніж в середині травня, повідомила китайська урядова агенція новин “Сіньхуа”.

Досягти низхідного руху котирувань вдалося завдяки діям китайської влади у кількох напрямках. Зокрема, в країні помітно зросла пропозиція свинини завдяки розширенню географії імпорту та поступового насичення ринку замороженим м’ясом з державних резервів.

Для пом’якшення впливу епідемії нового коронавірусу Китай наростив фінансову підтримку підприємств галузі свинарства. Так, господарствам надають субсидії та дешеві позики для відновлення поголів’я.

Виробництво свинини в Китаї, як очікується, цього року досягне 48 млн тонн. Це на 5 млн тонн більше, ніж роком раніше, повідомили в Китайській академії гуманітарних наук. Нагадаємо також, дефіцит свинини в Китаї, викликаний поширенням африканської чуми свиней, посилився у лютому через обмеження, спричинені пандемією коронавірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button