Новини про м'ясо

Як уряд В’єтнаму знижує ціни на свинину

Через кризу, пов’язану з поширенням африканської чуми свиней та коронавірусу, у В’єтнамі суттєво подорожчала свинина. Уряд прагне змінити ситуацію на ринку і врегулювати котирування.

Представники Міністерства сільського господарства В’єтнаму зустрілися з очільниками великих свиногосподарств, щоб обговорити рішення щодо зниження закупівельної ціни на свинину до 60 тис. в’єтнамських донгів (близько 72 гривень) за кілограм.

Багато великих тваринницьких підприємств (такі як Vietnam Joint Stock Company, Dabaco, Mavin, Masan та GreenFeed) погодились співпрацювали з урядом і знизили ціну на живець свиней до 73 тис. в’єтнамських донгів за кілограм. Подальше зниження відбуватиметься поступово. Усі 15 підприємств, представники яких були присутні на засіданні 30 березня, зобов’язалися знизити ціну на живих свиней до 70 тис. донгів за кілограм до 1 квітня.

Уряд також дозволив збільшити імпорт свинини. Станом на 27 березня обсяг імпортної свинини досяг понад 39,2 тис. тонн, що на 312% більше порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button