Новини про м'ясо

Як у Данії популяризують свинину серед молоді

В останні роки свинина почала втрачати позиції серед молодих споживачів, які все більше зосереджуються на тому, щоб їжа була легкою в приготуванні, смачною та корисною. Щоб популяризувати свинину серед молоді та сімей з дітьми, один з найбільших світових виробників цього м’яса, данська компанія Danish Crown почала втілювати нову рекламну стратегію.

“Цією загальнонаціональною кампанією ми хочемо показати молодим споживачам, що свинина також може бути хорошим елементом меню майбутнього. Ми зробимо це насамперед, надихаючи їх використовувати свинину в неочікуваних інтерпретацях”, – говорить Метте Ферх, віце-президент з маркетингу та інновацій у Danish Crown Foods.

Початковою метою цього проекту стала нова серія програм “Найсмачніша свиня Данії”, яку компанія створила у співпраці з TV2. Концепція шоу полягає в тому, що шеф-кухарі змагаються за створення найсмачнішої страви зі свинини.

“Ми сподіваємось, що програма може допомогти надихнути особливо багато сімей з дітьми готувати здорові та легкі страви зі свинини, і що ми доведемо: свинина може бути частиною здорової та “зеленої” харчової традиції, – зазначає Метте Ферх.

На додаток до програми, рекламна кампанія також містить різні елементи цифрового маркетингу. Наприклад, в соціальних мережах будуть поширюватись невеликі відеоролики та банерні оголошення. Крім цього плануються заходи в м’ясних магазинах та залучення до кампанії лідерів думок.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button