Новини про м'ясо

Як популяризують червоне м’ясо у Великобританії

У Великобританії запустили кампанію, спрямовану на покращення іміджу червоного м’яса. Ініціатори проекту звертають увагу на позитивний вплив таких продуктів на здоров’я, зокрема йдеться про поживну цінність, легкість та універсальність червоного м’яса. Кампанія діє в Англії, Уельсі та Шотландії. Ініціаторами проекту виступили Рада з розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), Meat Promotion Wales та Quality Meat Scotland.

Споживчі дослідження показують, що значна частина молодих людей обмежує споживання червоного м’яса та не усвідомлює позитивної ролі, яку може відігравати цей продукт у раціоні людини. Тому основна мета британської кампанії – популяризація м’яса серед молоді через канали соціальних мереж.

До проекту залучили британських знаменитостей. Зірка регбі Шейн Вільямс представляє Уельс, телеведуча Анжеліка Белл – Англію, а учасник “Strictly Come Dancing” Том Еванс – Шотландію. Знаменитості будуть обговорювати користь червоного м’яса у процесі приготування страв з нього. Допомагати зіркам спорту, телебачення та шоу-бізнесу будуть звичайні британці.

Планується випуск кількох програм. Кожна знаменитість приготує 3 страви з червоного м’яса.

Фонд проекту склав 2 млн. фунтів стерлінгів. Фінансується він організаціями-ініціаторами. Мета кампанії має не лише соціальний контекст – організації також популяризують місцевих виробників червоного м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button