Новини про м'ясо

Як планують знизити ціни на свинину в Китаї?

Зростання попиту і цін на свинину впливають на глобальні котирування цього виду м’яса. Щоб зменшити рекордні ціни на свинину, влада країни вдається до різних заходів, зокрема, наразі на ринок вивели запаси замороженої свинини. Також цього тижня стало відомо, що в КНР максимально знизять вартість транспортування свиней та свинини.

Влада Китаю планує відмовитися від плати за вантажні автомобілі, які перевозять свиней або свинину по всій країні, намагаючись збільшити обсяги постачання м’яса і дещо знизити котирування. Так, буде скасовано податок на транспортування породистих свиней та замороженої свинини, повідомило Міністерство транспорту Китаю на початку тижня.

Так званий “зелений шлях” для авторизованих транспортних засобів, що перевозять свиней та свинину, діятиме до кінця червня 2020 року. Незважаючи на те, що за останній місяць зросли обсяги імпорту свинини в Китай, ціни на цей вид м’яса б’ють нові рекорди. Минулого тижня ціни підскочили майже на 9%, досягнувши рівня 4,82 долара за кілограм. За тиждень до цього ціни на свинину становили 4,42 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button