Новини про м'ясо

Як молодих фермерів заохочують до розширення бізнесу в Ефіопії?

269 ​​жінок та молодих людей, які мають невеликі птахоферми в Ефіопії, беруть участь у програмі, що спрямована на розвиток навичок щодо підвищення продуктивності їх роботи. Зокрема, під час курсів налагоджують зв’язки між розплідниками, виробниками кормів, великими та дрібними фермами.

Програма пов’язує молодь та жінок на стартовому етапі ведення бізнесу з відомими комерційними виробниками, щоб ті могли обмінятися досвідом, вивчити добрі практики ведення господарства та зрозуміти механізм ланцюжка вартості вхідних ресурсів. Вона також спрямована на поліпшення доступу до інформації та ресурсів шляхом створення ділових партнерських відносин між учнями та наставниками.

Програма фінансується USDA. Наставники – це відомі виробники тютюнових виробів та птахівники, які вважаються успішними в бізнесі, добре обізнані в своїй галузі та готові підтримувати початківців. Організатори налагодили зв’язки з чотирма розплідниками, які в подальшому працюватимуть з молодими фермерами та фермерами-жінками. Це партнерство також сприятиме науковому дослідженню змін в економічному розвитку населених пунктів, жителі яких брали участь у програмі та допоможе оцінити бізнес-потенціал сектору в Ефіопії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button