Новини про м'ясо

Як Іспанії вдається нарощувати виробництво свинини, на відміну від інших країн ЄС?

Найбільші європейські виробники свинини поступово скорочують виробництво. Наразі лише Іспанії вдається утримувати позиції та нарощувати обсяги продажів, розповідає менеджер Genesus Inc у Європейському регіоні та СНД Саймон Грей.

Експерт зазначає, що Данія, Нідерланди, Німеччина та Франція, які є помітними гравцями на світовому ринку свинини, протягом кількох останніх років скорочували виробництво.

“Багато хто буде здивований, що Данія зменшила обсяги виробництва свинини на 7,1% з 2018 по 2019 рік – це найбільше скорочення в Європі. Причина проста – собівартість виробництва зависока. Є ще одна причина. Ринок у Північній Європі дуже специфічний. Найцінніші надрізи – це шинка та каре, і дуже худорляві свині продаються дорожче. Це протилежне майже кожному іншому ринку у світі, де саме жирні нарізки, такі як ребра, живіт та шия, продаються дорожче.

Європа має лише одну історію успіху. Іспанія – єдина країна в ЄС, яка продовжує активно розвивати свинарство. Для цього є прості причини. Іспанія має найнижчу собівартість в Європі, також іспанська промисловість дуже швидко відреагувала на зміни на світовому ринку свинини. Представники галузі тут вчасно зрозуміли, що зростаючий експортний ринок – Азія і що для азіатського ринку потрібна більш темна свинина з більшою мармуровістю”, – говорить Саймон Грей.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button