Новини про м'ясо

Виробництво свинини в ЄС продовжує скорочуватись

Згідно з останнім звітом Євростату, обсяги забою свиней в країнах ЄС у травні були майже на 8% меншими, порівняно з аналогічним місяцем минулого року. Пропускна здатність становила 18,8 мільйона голів, що на 1,6 мільйона менше, ніж роком раніше. Однією з найвагоміших причин такої ситуації в галузі є логістичні та інші проблеми, спричинені пандемією COVID-19.

Загалом кількість свиней, загиблих в ЄС за перші п’ять місяців 2020 року, зменшилася на 3% до 100,1 млн. голів.

Найбільше від кризи постраждали виробники в Нідерландах, які повідомили про падіння виробництва свинячого м’яса на 28%. Також помітно скоротились обсяги виробництва свинини в Італії (17%), Франції (14%) та Німеччині (7%). У Данії та Іспанії, навпаки, повідомили про незначне нарощування обсягів виробництва.

“Попри суттєве зменшення кількості забитих свиней зросла середня маса туші. Таким чином виробництво свинини в ЄС за 5 місяців 2020 року зменшилося на 2,5% порівняно з таким періодом минулого року. Утім у травні обсяги виробництва були на 7% нижчими”, – зауважує Бетан Вілкінс, старший аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button